Новини

Травневе свято на вулиці Тернопільській у Хмельницькому

Повсякчас травень місяць у кожного асоціюється з святами, приуроченими завершенню Другої світової війни, зі спогадами наших ветеранів про ті страшні часи, з радістю зі сльозами на очах. Депутат Хмельницької міської ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Іван Петрович Франко 6 травня на майданчику у дворі влаштував справжнє свято для мешканців вулиць свого виборчого округу.

«Справді, ми звикли в травневі дні вшановувати великий подвиг ветеранів, пригадувати їх воєнні часи та слухати історії про те, якою ціною далась перемога у тій страшній війні над німецько-фашистськими загарбниками. 6 травня – це і велике церковне свято – День Георгія Переможця. Тож я вирішив подарувати трохи гарного настрою людям, котрі довірили мені представляти їх інтереси в міській раді. Насправді, дуже важливо не просто проводити депутатські прийоми, а й спілкуватись з людьми в такій приємній атмосфері. Звісно, сьогодні кожного болить тема війни на сході, кожен чекає повернення наших земляків додому живими та здоровими. Але усмішки дітей, ветеранів, мешканців міста – справді надихають на роботу, на зміни, яких так потребує не лише наше місто, а й вся Україна», – зазначив Іван Петрович під час заходу.

Виступи творчих дитячих колективів, вірші, присвячені Україні, духовий оркестр не залишили байдужими виборців. Декілька десятків хмельничан зібрались навколо імпровізованої сцени аби відпочити душею, насолодитись теплом та просто поспілкуватись.

«Для нас це щось нове.  Я не можу передати своїх емоцій коли я почула звуки духового оркестру. В цій музиці – вся моя молодість, все моє життя. Я безкінечно вдячна за те, що для нас організували такий захід. Навіть з інших районів до нас приїхали люди, коли дізнались, що такий концерт влаштовують», – ділиться емоціями місцева мешканка Олена Іванівна Малова.

  

Загалом мешканці цього району переконують – Іван Петрович – це не просто депутат, а Людина з великої літери.

«Завжди ми його бачимо в нас на вулицях, він і поспілкується, і проблеми вирішить. Звісно хочеться, щоб усе і зразу, але ми його розуміємо, намагаємось звертатися в першу чергу з тими питаннями які дуже гостро стоять. В нас і під’їзди ремонтуються, і лавочки стоять. Регулярно і прийом громадян він проводить – загалом переймається життям нашого району. Тож ми дуже задоволені», – переконує Ніна Леонідівна Заграй.

Гарний настрій та живе спілкування – головна ціль заходу. Літні люди з захватом спостерігали за програмою, насолоджувались улюбленою музикою. Кажуть – це вперше, коли таке дійство відбувається ось так просто неба у їхньому мікрорайоні. Місцеві запевняють: такі заходи важливі, вкрай необхідні в час, коли невтішні новини переважають щось добре, адже про війну на сході пам’ятає кожен.

Автор: Ю. Кучер

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт