Новини

Мешканці Волновахи хочуть миру та сімейного затишку

Хмельниччина вперше долучилася до всеукраїнського проекту «Великодні канікули», у котрому вже четвертий рік поспіль бере участь Івано-Франківська, Тернопільська та Волинська області, та запросила на святкові гостини 55 дітей із Волновахи, що на Донеччині. Гостинні мешканці Дунаєвецької об’єднаної громади запросили у свої домівки 40 маленьких гостей зі сходу нашої країни.

Знайомство із Поділлям в учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл Волновахи розпочалося 6 квітня у Хмельницькому, де їх зустрічали флеш-мобом та тематичною виставою їхні однолітки із місцевої гімназії №1. Далі делегація прибула до Дунаєвецької ОТГ, де її з нетерпінням чекали у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3.

Наступного дня, 7 квітня, у приміщенні комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» у Зеленій світлиці закладу діти займалися мозаїкою, бісероплетінням, в’язанням, вишивкою, паперовою пластикою, оригамі, квілінгом, писанкарством, робили витинанки, авторські ляльки, незвичні інсталяції. Директор Будинку творчості школяра Вікторія Пивоварова та методист Майя Ковальчук провели невеличкий екскурс виставкою, звертаючи увагу на кращі вироби та їхніх авторів, вихованців БТШ. Викладачі майстер-класів, голова Дунаєвецької міської ради Веліна Заяць, начальник управління освіти, молоді та спорту Володимир Колісник, викладачі закладів позашкільної роботи із дітьми – «Станції юних натуралістів», «Станції юних туристів», «Будинку творчості школяра» та Дунаєвецької дитячої школи мистецтв, працівники міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Ластівка» також долучилися до такого гарного заходу.

Керівник гуртка Світлана Крива і дипломант Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, вихованка БТШ Влада Гребенюк поділилися професійними секретами писанкарства. Майстер-клас провели директор та викладачі Станції юних натуралістів - Світлана Ярушинська, Зоряна Байталюк, Ніна Боднар, Світлана Гергелаба та Віта Побережна.

Кондитерському мистецтву, великодньому розпису імбирного пряника, юних мешканців Волновахи навчали працівниці міського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Ластівка» Олена Отрубчак та Наталя Гаврілова. Весело, позитивно, яскраво, а головне – смачно пройшло півгодини роботи із білосніжною глазур'ю і подаровані кошички хлопчиків та дівчаток вже заповнені гарними великодніми сувенірами на згадку про гостини в Дунаєвецькій міській об’єднаній громаді.

У Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст., гімназії, на гостей із Волновахи чекав цікавий концерт, підготовлений силами вихованців Дунаєвецької дитячої школи мистецтв разом з керівником Сергієм Грідіним. Серед гостей знайшлося багато талановитої молоді, яка доповнила концертну програму яскравими номерами.

  

Після концерту маленькі гості Дунаєвецької об’єднаної громади разом із місцевими школярами взяли участь в дружних спортивних змаганнях та естафетах, які пройшли у спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ступенів, №2.

– Чужих дітей не буває, а попри всі негаразди у вас повинне бути щасливе дитинство! – звернулася до своїх маленьких гостей зі сходу голова Дунаєвецької міської ради Веліна Заяць. – Потрібно вірити в себе, у свої сили та в нашу державу і вірю – скоро всюди у нас буде мир. Я надзвичайно вдячна мешканцям нашого міста, які відгукнулися і стали вашими новими родинами на ці чотири святкові дні. Сподіваюся ви приїдете додому з любов'ю та вірою в серці та розумінням, що всі ми єдині та сильні тільки тоді, коли разом!

  

– Позитивно, що діти, позбавлені батьківського піклування, сироти приїхали на наш виборчий округ, на Дунаєвеччину, щоб разом у родинному колі відзначити Великдень. Такі родинні свята вкрай необхідні. Тепер діти знають, як печеться паска, як складається Великодній кошик та проходять освячення та святкування. За дітьми – майбутнє, їм жити в мирній квітучій Україні, – наголосив народний депутат України Олександр Володимирович Герега.

 

Джерело: http://dunrada.gov.ua/

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт