Новини

Визначена переможниця конкурсу мобільних фільмів

Вже другий рік поспіль усі бажаючі можуть продемонструвати свої режисерські вміння у конкурсі мобільних фільмів, який організовує Хмельницька регіональна дирекція суспільного мовлення «Поділля Центр».

Цьогоріч аудиторія бажаючих продемонструвати свої таланти значно розширилась, тож роботи надходили з різних куточків України. Короткометражки на різню тематику заполонили журі, адже стрічки були абсолютно різними, у них піднімались актуальні теми, демонструвались красоти рідної держави. Та одноголосно переможцем визначили учасницю із міста Косів Івано-Франківської області – школярку Тетяну Костинюк, яка побудувала свою роботу на основі любові до свого рідного міста з назвою «Open your eyes».

«Безперечно, приємно приєднуватися до подібних заходів, адже сьогодні конкурси, які сприяють розвитку молоді – це необхідність. Ми маємо максимально підтримувати їхні інтереси, відзначати гарні ідеї – це ж і є Україна. Сьогодні автори цих маленьких стрічок, ще школярі чи студенти, а вже завтра вони будуть тими, хто творитиме українські кінофільми, які однозначно будуть варті уваги. І безперечно було приємно долучитися до цього конкурсу, тому що для нашої команди «За конкретні справи» співпраця з талановитою молоддю – це один з головних напрямків у роботі. Звісно хочеться відзначити і організаторів цього кінофестивалю, адже вони, в першу чергу, такими заходами заохочують молоде покоління до творчих ініціатив» – відзначила депутат Хмельницької обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», куратор молодіжних проектів від ГО «За конкретні справи» Уляна Юріївна Ткаченко.

Напередодні Міжнародного жіночого свята 8 березня у студії «Поділля Центр» разом з ведучими найпопулярнішого ранкового шоу «TVій Ранок» депутат Хмельницької обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», заступник голови ГО «За конкретні справи» Володимир Васильович Поворозник привітав переможницю конкурсу:

«Приємно, що Ви, Тетяно, розвиваєте свій творчий потенціал та берете участь у таких конкурсах. Від усієї команди «За конкретні справи» вітаємо Вас з перемогою та бажаємо лише творчих успіхів, безперечних результатів, а головне – чекаємо на Ваші роботи на великих екранах нашої країни!»

Загалом ГО «За конкретні справи» разом з її засновником, народним депутатом України Олександром Володимировичем Герегою всебічно підтримують творчі, спортивні та наукові досягнення юних подолян. Щороку сотні мешканців Хмельниччини беруть участь у різноманітних заходах, перемоги в яких – це не лише гарні подарунки, а й позитивні емоції, досвід та нові знайомства.

Автор: Ю. Кучер

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт