Новини

Офіційний візит української делегації до Латвійської Республіки

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, перебуваючи у Латвійській Республіці з офіційним візитом, під час зустрічі з Президентом Латвійської Республіки Раймондсом Вейонісом зазначив, що Україна і Латвія мають багато спільного. «Між нашими країнами розвивається динамічне співробітництво в різних областях, активною є політична співпраця, між нами існують дуже тісні і дружні відносини», - сказав він.

А. Парубій нагадав, що Латвія була прикладом для нас під час відновлення української державності. «Зараз вже Україна на передовій, і нам доводиться з нашими солдатами захищати не тільки Україну, а й увесь Європейський Союз. Я хочу вам подякувати за ту підтримку, яку отримує Україна в такі найтяжчі для нас роки».

Президент Латвії Раймондс Вейонісна голосив, що: «Латвія залишиться щирим другом України, завжди підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, а сильна та мирна Україна важлива не лише для країн Балтійського регіону, а й для Європи і усього світу».

Народний депутат України, заступник керівника депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Латвійською Республікою Шинькович Андрій Васильович, також 13 грудня, перебуваючи у складі офіційної української делегації у Латвійській Республіці, зустрівся з головою Латвійського Сейму (парламенту) Інарою Мурнієце, зокрема, він зазначив:

«Наші країни багато що об’єднує, ми маємо економічний, політичний потенціал для співпраці, нам є, чим обмінятися: досвідом, напрацюваннями у різних сферах діяльності, тощо. Вважаємо за необхідне – максимальне розширення співпраці між Україною і Латвією».

  

Джерело: http://rada.gov.ua/

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт