Микола Харкавий

ХАРКАВИЙ МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 

Народився 12 листопада 1968 року в селі Свіршківці Чемеровецького району Хмельницької області

 

Освіта: повна вища.

у 1993 році закінчив Кам’янець-Подільський педагогічний інститут, спеціальність – історія, кваліфікація – вчитель історії і правознавства;

у 2004 році закінчив Київський національний університет, спеціальність – правознавство, кваліфікація – юрист;

у 2013 році закінчив Тернопільський національно-економічний університет, спеціальність – фінанси і кредит, кваліфікація – спеціаліст з фінансів і кредиту.

В даний час – навчання в аспірантурі Тернопільського національно-економічного університету.

 

Нагороди, почесні звання:

Пам’ятний нагрудний знак «За сумлінну службу в митних органах України», 2001 р.

Нагрудний знак «Почесний митник України», 2010 р.

Нагрудний знак «За боротьбу з контрабандою», 2011 р.

Державна нагорода «Орден Богдана Хмельницького», 3ст., 2012 р.

 

Ранг державного службовця: спеціальне звання «Державний радник митної служби 3 рангу» (Указ Президента України від 24 червня 2011 року № 707/2011)

Загальний стаж роботи: з червня 1987 року

Стан державної служби: з вересня 1992 року

 

Трудова діяльність

09.1986-06.1987 рр. – студент Кам’янець-Подільського педагогічного інституту;

06.1987-05.1989 рр. – служба в Збройних Силах;

05.1989-06.1993 рр. – студент Кам’янець-Подільського педагогічного інституту;

07.1994-05.1995 рр. – інспектор митного поста «Кам’янець-Подільський» Хмельницької митниці;

05.1995-03.1997 рр. – старший інспектор поста «Кам’янець-Подільський» Хмельницької митниці;

04.1997-07.1998 рр. – старший інспектор поста «Кам’янець-Подільський» Подільської регіональної митниці;

07.1998-07.1999 рр. – начальник вантажно-пасажирського відділу Ягодинської митниці;

07.1999-11.2002 рр. – заступник начальника Ягодинської митниці;

11.2002-09.2003 рр. – Радник Голови Державної митної служби України;

09.2003-04.2004 рр. – перший заступник начальника Подільської регіональної митниці;

04.2004-02.2005 рр. – виконуючий обов’язки директора Департаменту боротьби з митними правопорушеннями Державної митної служби України;

02.2005-02.2006 рр. – заступник начальника Подільської регіональної митниці;

04.2010-04.2010 рр. – заступник начальника Хмельницької митниці;

04.2010-07.2010 рр. – виконуючий обов’язки начальника Хмельницької митниці;

07.2010-02.2011 рр. – начальник Хмельницької митниці;

02.2011-05.2011 рр. – виконуючий обов’язки начальника Львівської митниці;

05.2011-09.2011 рр. – начальник Львівської митниці;

09.2011-12.2013 рр. – начальник Тернопільської митниці;

12.2013-04.2014 рр. – начальник Вінницької митниці;

04.2014- по цей час – викладач Тернопільського національного економічного університету, кафедра податків та фіксальної політики;

З листопада 2015 р - депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ".

Останні новини

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт