Олександр Герега

Герега Олександр Володимирович народився 27 червня 1967 року в м. Городок Хмельницької області у робітничій сім’ї. Батьки працювали на верстатобудівному заводі: батько – токарем 6-го розряду, а мати – в інструментальному цеху.

Батьки працювали на верстатобудівному заводі

В 1984 році закінчив середню школу №1 у м. Городок Хмельницької області.

З 1984 по 1985 роки навчався у Городоцькому філіалі Хмельницького ПТУ №17.

З 1985 по 1987 роки проходив строкову службу у лавах радянської армії.

 З 1985 року по 1987 рік проходив строкову службу у лавах радянської армії 

З 1987 по 1990 роки навчався у Хмельницькому кооперативному технікумі. Вищу освіту здобував у Львівській комерційній академії, спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування».

Трудову діяльність розпочав ще у шкільному віці: у період шкільних канікул працював вантажником на хлібозаводі, у радгоспі - на заготівлі ягід та підготовці тари для них. Після закінчення технікуму працював експедитором Городоцької міжрайбази.

З 1991 року заснував власну справу. Розпочав з продажу керамічної плитки та сантехніки. У 1996 році відкрив свій перший магазин роздрібної торгівлі. У 2003 році заснував Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К». Сьогодні воно відоме як найбільша в Україні мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр», де трудиться більше 20 тисяч працівників. З 2003 до жовтня 2012 роки очолював Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К». В листопаді 2012 року був звільнений з цієї посади у зв’язку із обранням народним депутатом України від 192-го виборчого округу Хмельницької області до Верховної Ради України VII скликання. Напозачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року в тому ж окрузі здобув переконливу перемогу, отримавши 73,86%голосів виборців, і був обраний народним депутатом України VIII скликання. Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Член груп з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки; Королівством Іспанія; Італійською Республікою; Республікою Польща.

 Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів ’Епіцентр К’ 

Відвідайте сайт компанії "Епіцентр К"

 Спортивний клуб ’Епіцентр’ 

У 2012 році заснував Хмельницьку обласну громадську організацію «За конкретні справи». У 2013 році обраний президентом Федерації важкої атлетики України – всеукраїнської громадської організації. 8 квітня 2015 року удостоєний звання «Найкращий спортивний організатор року» за створення сприятливих умов для розвитку важкої атлетики в Україні та розбудову спортивної інфраструктури в рамках IX Всеукраїнської премії «Герої спортивного року».

  

Головною метою свого життя вважає духовне та економічне відродження рідної Хмельниччини та всієї України.

Нагороджений орденом «Професіонал галузі» за вагомий особистий внесок у розвиток економіки України та професійне керівництво підприємством – лідером галузі. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України.

Має звання: «Заслужений працівник сфери послуг України» та «Почесний громадянин міста Городка».

Займається громадською роботою з популяризації та розвитку фізичної культури і спорту, зокрема, серед молоді та юнацтва. Ініціатор створення спортивного клубу «Епіцентр» у м. Городку.

Надає матеріальну підтримку медичним та освітнім закладам, підприємствам та установам бюджетної сфери Хмельниччини. Засновник благодійного фонду «Фонд Олександра та Галини Герег».

Одружений. Дружина – Герега Галина Федорівна. Має двох дітей – доньку Вікторію та сина Тараса.

 Герега Г.Ф., Герега О.В. 


Останні новини

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт