Лікарі конкретних справ

Починаючи свою роботу на Хмельниччині, головним завданням керівництва команди політичної сили «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» було об’єднати в єдине ціле людей слова, людей справи, тих кому не байдужа доля людей та Хмельниччини, серед яких – підприємці, освітяни, військовослужбовці, активісти і працівники медичної сфери.

У День медичного працівника хотілося б більше розповісти про тих, хто не лише обрані депутатами різних рівнів від політичної сили «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», а й щоденно, без перебільшення, своєю працею рятують життя людей.

Серед кваліфікованого персоналу Хмельницької обласної лікарні є яскрава особистість, хірург – Латинський Едуард Владиславович. Сотні життів врятованих пацієнтів на його рахунку за роки роботи. Він береться за найскладніші випадки, оперує та слідкує за реабілітацією. Про свої досягнення та врятовані життя говорити не дуже полюбляє, каже: «Я просто роблю свою роботу, а вихвалятись – це не моє». Але варто лише потрапити у хірургічне відділення Хмельницької обласної лікарні, пройтися коридорами під час огляду та послухати думки самих пацієнтів та їхніх близьких:«Мого чоловіка він з того світу витягнув, ми вже думали це кінець, хвороба важка. Та ні, прооперував, зараз радіємо всі разом», – говорить дружина хворого.

«Мого чоловіка він з того світу витягнув, ми вже думали – це кінець, хвороба важка. Та ні, прооперував, зараз радіємо всі разом», – говорить дружина хворого.

Таких випадків безліч, чого вартий лише ранковий обхід – усі пацієнти зустрічають свого хірурга з посмішкою, виконують усі призначення, адже знають – поганого не порадить.

Не оминула Едуарда Владиславовича і зона проведення АТО. Безстрашний чоловік, який любить Україну, рятував поранених солдатів у Маріуполі разом з колегами не за ордени та нагороди. 

  

Ще однією яскравою постаттю у Хмельницькій обласній раді від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» є полковник медичної служби, заслужений лікар України, кандидат медичних наук – Олександр Іванович Завроцький, на сьогоднішній день – начальник військово-медичного клінічного центру центрального регіону. За серйозною постаттю військовослужбовця, суворим поглядом та відповідальністю керівника приховується добра людина з щирим серцем.

  

За час його роботи на посаді, чимало змінилось. У той час, коли солдатів із зони АТО потрібно було госпіталізувати, а медичний заклад був розрахований лише на 100 ліжок, він разом з персоналом оперативно зумів вирішити цю проблему, сьогодні тут одночасно може перебувати вже 200 пацієнтів. Дбає і про матеріально-технічну базу. Так, у хірургічному, неврологічному та терапевтичному відділеннях зроблені капітальні ремонти. Активно збирають кошти і на будівництво ліфту. Адже, за словами усього персоналу, це полегшить перебування військовослужбовців на лікуванні у шпиталі.

Представник медичної сфери у Хмельницькій міській раді – Іван Петрович Франко, активний член команди «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ». Не так давно він завідував хірургічним відділенням Хмельницької міської поліклініки №1. Там його знали чи не всі пацієнти, адже 80% свого часу Іван Петрович проводив на роботі. Намагався зробити все, аби потребуючі отримували якісну і кваліфіковану допомогу.

Сьогодні Іван Петрович Франко – головний лікар поліклініки та лікарні УМВС у Хмельницькій області. Та посада – не головне. Постійна робота з людьми – ось, що потрібне для комфортного життя. Пройтися палатами, переглянути призначення та проконсультувати пацієнтів – без цього не може пройти звичайний робочий день. Та не лише людям у погонах допомагає Іван Петрович. Не забуває і про цивільних, завжди прийде на допомогу, якщо звернутися.

Є серед активу команди «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» й інші медичні працівники, які попри відсутність депутатського мандату, продовжують конкретні справи, співпрацюють з лідером партії, народним депутатом України Олександром Володимировичем Герегою. Чимало активу і в районах. Загалом, члени команди політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» відповідально відносяться до кожної справи, якою займаються, дбають не лише про себе та свою родину, а й справді щиро вболівають за Хмельниччину та Україну.

Команда політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» з нагоди Дня медичного працівника разом з однодумцями вітає усіх працівників медичної галузі з професійним святом:

«Зичимо вам залишатися людяними та відкритими, активними та неспокійними по відношенню до долі людей! За своєю відповідальною та потрібною роботою завжди знаходити час на себе та своїх рідних. Миру вам, злагоди, благополуччя та розуміння!»

Автор: Ю. Кучер

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт