У Гвардійській територіальній громаді – діти понад усе

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляючи свої родини і рідний край.

З цією метою та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на стадіоні села Гвардійське Хмельницького району відбулось чудове свято – «Країна дитинства».

Програма святкування виявилась напрочуд цікавою та змістовною, нудьгувати було ніколи, а розпочалась вона з товариської гри між футбольними командами сіл Гвардійське та Москалівка, перемогу отримали господарі поля з результатом 4:0.

Дітей, їх батьків та всіх присутніх зі святом привітали представники влади, а також депутат районної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Ольга Чумакова.

Концертна програма була представлена вокальними колективами Гвардійського та Немичинецького будинків культури, свої пісенні та хореографічні таланти демонстрували присутнім учні Гвардійського НВК, Райковецької ЗОШ, Немичинецької ЗОШ, наймолодші мешканці громади з Гвардійського ДНЗ «Теремок» та Райковецького ДНЗ «Пролісок», також представили свої концертні номери. Неабияке зацікавлення в присутніх викликали гості з Хмельницької федерації бойового гопака, які продемонстрували елементи давнього козацького бойового мистецтва, адже не кожен день побачиш козака зі справжньою шаблею, який запросить тебе поласувати справжнім козацьким кулішом. Підкріпившись козацькою їжею, розпочали веселі спортивні змагання між дружніми, гамірливими, заповзятими та кмітливими сім'ями громади. Без подарунків ніхто не залишився. Гарним сюрпризом для діток стало морозиво. В час, коли малеча ласувала морозивом і солодкою ватою та стрибала на батутах, дорослі також змогли відвести душу, милуючись вишивками майстринь громади та скуштувати гвардійських, райковецьких, чабанівських, гелетинецьких, жучковецьких вареників, та різних домашніх смаколиків власноруч виготовлених працівниками закладів культури та старостами сіл. Зварена в казані та на багатті рибна юшка за давнім козацьким рецептом привернула увагу чималої кількості гурманів.

Гарно відпочили усі – діти і дорослі.

Джерело: http://km-rda.gov.ua/

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт