Іван Франко привітав учнів із завершенням навчального року

26 травня у школах міста Хмельницького для всіх учнів пролунав останній дзвінок, сповістивши про закінчення ще одного навчального року. Привітати кожного, а особливо тих, для кого він останній, у ліцей №4 завітав депутат Хмельницької міської ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Іван Петрович Франко.

«Я переконаний, що цей навчальний рік став ще однією барвистою сторінкою Вашого життя. Від себе особисто, команди «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» і народного депутата України Олександра Володимировича Гереги вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника! Кожному з Вас бажаю теплого та сповненого гарних вражень літа! Випускникам – вдалої вступної кампанії у ВУЗи, які ви обрали! Вам, ще школярам, – зичу гарних канікул та, як можна більше, сил та натхнення на наступний навчальний рік! Кожному з присутніх бажаю лише позитивних змін в нашій державі! Нехай над нашою державою буде мирне небо, щоб діти тішили своїми здобутками та зростали у процвітаючі державі, а це залежить від кожного з нас!» – сказав під час урочистої лінійки Іван Петрович.

Разом з керівництвом навчального закладу депутат привітав учнів, які стали призерами олімпіад та спортивних змагань. Зазначив також, що зі шкільних досягнень розпочинаються життєві здобутки, а тому важливо намагатись розвивати свої навички ще зі шкільних років.

Автор: Ю. Кучер

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт